Українське вино щомісяця


У вузькому колі тих, хто знайомий із «Серцевиною», ця послуга відома, про неї говоримо за кожної нагоди. Навіть своїх фанів маємо. Тому нижче інформація для тих, хто не чув про винний абонемент або не прислухався.
Вино Серцевина
Ми запустили абонемент на вино від самого старту проєкту «Серцевина», а отже, понад три роки регулярно надсилаємо посилки з винами. Деколи частіше, інколи рідше. Але фактично без пауз, лише з невеликою перервою на початку повномасштабного вторгнення.

Власне, що ми надсилаємо і кому?

Будь-кому, хто прагне познайомитися глибше з українським вином. Усе, що треба — здійснити на сайті підписку, заповнити анкету про свої вподобання й отримувати щомісяця дві або три пляшки українського вина.
Українське вино щомісяця
Про опитувальник розповім трохи більше, оскільки кожна посилка індивідуальна. У кожного отримувача є профайл, і от чим краще ми вас пізнаємо, тим влучнішими щодо ваших смаків будуть вина, які ви отримаєте. Так що не дивуйтеся, коли в анкеті буде питання, яка пора року ваша улюблена (бо ж вина теж люблять певні пори року), або запит щодо ваших гастрономічних уподобань.

Термін винного абонемента необмежений, але чим довше, тим цікавіше. До речі, впродовж як мінімум року вина не повторюються. І ще, важливо хоча б час від часу відповідати на питання, які ставить наш сомельє. Нам це важливо, аби коригувати ваші враження та смаки (які також змінюються) та розуміти, чим потішити вас у наступних посилках.
Якщо підрахувати, ми вже надіслали понад 16 тисяч посилок з українським вином.
Під час війни ми не припинили розсилати вина. Як тільки оговталися — зрозуміли, що треба допомагати винній економіці, зокрема тим виноробам, які втратили збут.
Українське вино щомісяця
Сьогодні винний абонемент — це наша місія: знайомити вас з українським вином всеосяжно й детально. Чим довше ви підписані, тим сильнішим буде ваш подив: наче уже все спробували, а тут надходять нові та нові винні позиції.

Винний абонемент невід'ємний від наших редакційних візитів виноробнями, бо ви не просто отримуєте вино, а додатково — розповідь-репортаж про винороба на сайті «Серцевина».

Нам радісно постійно розширювати мапу абонементів. І коли, скажімо, надсилаємо пакунок у Слов'янськ — ми горді та відповідальні водночас.

Винний абонемент має вау-цінність: замовник ніколи не знає, яке вино отримає, до моменту відкриття посилки. Ця несподіванка драйвить, і якщо все сподобалося, то ви в очікуванні: а що буде далі?

У нас є абонементи, які отримують посилки вже 34 місяці поспіль, без пауз. Тут на сторінці все «розкладено по поличках». Вільних місць небагато, тож чекаємо на вас і радо зробимо все, щоб утримати кожного більше ніж на 12 місяців.
Вино Серцевина

Автор: Roman Zajac

Вас може зацікавити: